Obec Poniklá
Obec Poniklá

Ubytování

Apartmány Rozárka Krkonoše

Naše apartmá se nachází přímo u silnice asi 600m od obecního úřadu, směrem na Jestřábí. V blízkosti apartmá je malé hřiště, dále dětské hřiště, sportovní hala, koupaliště, pískový kurt.

Hotel Krakonošovo zátiší

Náš hotel "Krakonošovo zátiší" se nachází v klidném prostředí Poniklé. Svým klidným, čistým, domácím prostředím a možnostmi aktivního odpočinku uspokojí každého z Vás. Kapacita našeho hotelu je 39 lůžek. Náš hotel je vhodný nejen pro prožití klidné a aktivní dovolené, ale i pro pořádání podnikových akcí, seminářů, svatebních hostin, narozeninových a jiných oslav.

Hotel Krakonošovo zátiší

Chata Babeta Poniklá

V chatě je k dispozici 6 standardních lůžek (3 dvoulůžkové pokoje), dva pokoje mají možnost přistýlky, která je však vhodná pro děti do cca 12 let. Dále je zde společenská místnost, vybavený kuchyňský kout, elektrické vytápění a WiFi připojení a Netflix. Na terase je k dispozici posezení, jednoduchý gril na dřevěné uhlí (uhlí si každý zajistí sám) a volejbalová síť s míčem pro využití hřiště. Chata je vhodná jak pro rodiny s dětmi tak pro menší skupiny osob zaměřených na sport a turistiku.

Chata Babeta Poniklá

Penzion KLÁRA

Nabízíme ubytování v moderně zařízených 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s WC, sprchou, ...

Penzion KLÁRA

Rekreační chata Městského úřadu Nový Bydžov

Chata se nachází v těsné blízkosti hlavní komunikace. Parkoviště u chaty. V blízkosti jsou úřad české pošty, Obecní úřad v Poniklé, samoobsluha potravin, pohostinství s možností stravování. Přímé autobusové spojení do Prahy, Hradce Králové, Vrchlabí, Jilemnice, Rokytnice nad Jizerou. Vlakové spojení Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou.

Restaurace a ubytovna Kantýna

Ubytovna se nachází ve spodní části Poniklé, hned u hlavní silnice směr Rokytnice nad Jizerou- Harrachov. K dispozici je 9 pokojů o celkové kapacitě 43 lůžek. Vhodná pro větší skupiny. Je kompletně zrekonstruovaná a součástí je společné sociální zařízení a kuchyňka v četně základního vybavení a WIFI.

Ubytování Jana Pičmanová

Ubytování se nachází v horní části Poniklé. Nabízíme 2 ubytovací kapacity Chaloupku (5 osob) a Apartmán pro (6 osob).

Ubytování Jana Pičmanová

Ubytování v soukromí - Janata č.p. 220

Pension je umístěn na horním konci obce Poniklá. Pobyt je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny osob, domácí prostředí. Možnost provozování pěší turistiky po Krkonoších a cykloturistiky. V okolí je spousta krásných míst, kam vyrazit.

Ubytování v soukromí - Janata č.p. 220

Ubytování v soukromí - Novotný č.p. 131

Objekt se nalézá v horní části obce Poniklá stranou ruchu místní komunikace. Pobyt je zvláště vhodný pro rodiny s dětmi nebo skupiny osob. Nabízíme přátelské a domácí prostředí. Ubytování v rodinném domku. K dispozici jsou dva apartmány (4 a 5 lůžkové) s vl. soc. zař.

Ubytování v soukromí - stručně

Skalská Alena, Poniklá 102, +420 774 961 455
Zuzánková Miluška, Poniklá 315, +420 481 585 110
Krakonošův ranč HD, Poniklá 224, +420 481 585 128

Ubytování v soukromí - Šedá č.p. 483

Ubytování v soukromí - cca 400m od lyžařského vleku, vhodné pro rodiny s dětmi.

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Rozpočet

Rozpočet